Marxes nocturnes d’orientació en BTT per equips

Participants Inscrits | Obsequi BTT Nocturnes Challenge

Participants Nocturna Obsequi
N. Cognoms Nom Segarra Campdevànol Esparreguera Maillot
1 AMBEL  SANTOYO JUANPE
2 MILÁN  HARO RUBEN
3 TRAVE  HERNANDEZ DANIEL 
4 ABAD VICTORIO DAVID
5 ABELAIRA CASTELLS DAVID
6 ACOSTA COLLADOS ADRIÀ
7 ADELL  JOSEP 
8 AGUILERA COCA FRAN
9 ALBUGER CORVILLO CARLOS
10 ALLENDE  EDUARD
11 ALLUÉ PÉREZ ÀLEX
12 ALTAYO LOPEZ MARC
13 ALTIRRIBA ROCA LLUIS
14 ANGLADA VALERI JORDI
15 ARANDA  DAVID
16 ARCAS  ALBERTO
17 ARIZA ÁLVAREZ JONATHAN
18 AROSTEGUI ALBISU MIKEL
19 AZAUSTRE BARRANQUERAS ALEXANDE
20 BACARDI COSTA JOSEP
21 BAENA OSUNA JUAN ANTONIO
22 BAGUDANCH FRIGOLÉ DAVID
23 BASTE GASULLA ISAAC
24 BATCHELLÍ BAHÍ ALBERT
25 BEJARANO MARTIN JAVIER
26 BERNAL MARTÍNEZ CARLOS C
27 BERNET  ANGEL
28 BEURET  GATIEN
29 BEURET  JEROME
30 BEURET  LENNY
31 BIDART  PHILIPPE
32 BLAZQUEZ RODRIGO CARLOS
33 BOADA BOADA JOSEP MARIA
34 BOFILL NIETO XAVIER
35 BONJORN GALAN JOSE MARIA
36 BONJORN INFANTE JORDI
37 BONJORN RAICH PAU
38 BOSCH GRACIA SHEILA
39 BOVE TRULLOLS JAUME
40 BRIONGOS MIRAS SERGI
41 BRIONGOS MONASTERIO JORDI
42 BRU ROBIRO CARLES
43 CABANA SALA PERE
44 CABRERIZO  ALFREDO
45 CADEVALL CARRETERO JOSEP 
46 CAMON CARRASCO SISCO
47 CAMPANARIO  BORRERO RAUL 
48 CAMPILLO CASAS DAVID
49 CAMPOS GARCIA SAMUEL
50 CAMPOS PALAU ADRIÀ
51 CANELA PRAT RAMON
52 CANO VALENZUELA IVAN
53 CANTERO POUS POL
54 CANUDAS GONZÁLEZ JAUME
55 CARBO TENA JOAQUIN
56 CARBONELL CANO JOAN
57 CARBONELL MORERA JORDI
58 CARDONA MUÑOZ JUAN
59 CARNERERO  JOAN CARLES
60 CARNERERO GOMEZ PAU
61 CARO GONZALEZ BERNAT
62 CARRASCO MATA JUAN CARLES
63 CARRASCO PORRAS JOSE
64 CARRERAS MARTINEZ JAVIER 
65 CARRETERO GARCIA ANDRÉS
66 CARRILLO GRIFE XAVIER
67 CASALS  ENRIC
68 CASALS PEIPOCH LLUIS
69 CASANOVAS TUBAU ANDREU
70 CASAS ROS IGNASI
71 CASINO CRESPO DAVID
72 CASTELLÀ VILA AGUSTI
73 CASTELLA VILA JOSEP
74 CASTELLVI REYES XAVIER
75 CASTILLO RUIZ SAUL 
76 CECILIA MIGUEL JUAN CARLOS
77 CERVERA ROSELL SERGI
78 CHENOVART PELLICER MOISES
79 CLOTA SALA ELISABETH
80 COBA  JOSE A
81 COBA BUENO JORDI
82 COELHO DA FONSECA FERNANDO
83 COLL FIGUERAS ORIOL
84 COLLELL NIERGA MARIA
85 COLOM ESCRIU ALEIX
86 COLOM ESTRADA JAUME
87 COLOM PALENCIA JAUME
88 COLOMÉ COROMINA SERGI
89 COLOMER GIL JORDI
90 CONTRERAS  MARTA
91 CONTRERAS CASTRO ALBERT
92 CONTRERAS LECHADO JOSE
93 COROMINA  RAMON
94 COROMINA SOL GUILLEM
95 CORRAL DIAZ JORGE MIGUEL
96 CORRALIZA IBAÑEZ JAVIER
97 CORTÉS PELEGRIN ANDREU
98 CORTES SOTILLOS PEDRO
99 CORTES TORRES OSCAR
100 COSTA ORRA JORDI
101 CRESPO PRIETO MIGUEL
102 CUADRADO SEGOVIA FRAN
103 CUADROS CLARIA GENIS
104 CUEVA RUIZ OLGA
105 CURRIÀ UBACH FREDERIC
106 DALMAU BUENO ENRIC
107 DELGADO MARTINEZ DAVID
108 DIAZ  BAUTISTA VIRTU
109 DIAZ CANTILLOS ALEXIS
110 DIAZ CANTILLOS DANIEL
111 DIAZ GONZALEZ SANTIAGO
112 DIAZ RUIZ FRANCISCO
113 DÍAZ  SERRANO JOEL
114 DOCOBO CERONI OSVALDO
115 DOCOBO CORRALES MARC
116 DONOSO  PADILLA DANIEL 
117 DONOSO SÁNCHEZ RAMÓN 
118 DORCA PUJOL JORDI
119 DORDAS GARCIA DAVID
120 DURAN  MARCELO ROBERT
121 ESCRIU GARCÍA DAVID
122 ESCRIU GARCIA OLIVER
123 ESPERT ARAGON ORIOL
124 ESPERT DEVESA XEVI
125 ESPINALT SAGUÉS DAVID
126 ESPINAR TALLON JORDI
127 ESPINOSA RODRIGUEZ JUDIT
128 ESTEBAN GONZÁLEZ JOSE LUIS
129 ESTEBAN SANCHEZ POL
130 ESTEPA SANCHEZ VANESA
131 FÀBREGUES ALEMANY FREDERIC
132 FARRÉ LUCENO OSCAR
133 FELGUERA FERNÁNDEZ RUBÉN
134 FELIU BERMUDEZ TONI
135 FERNANDEZ MARCOS JUAN EMILIO
136 FERRER ANDRADE OSCAR
137 FERRER SERRA ORIOL
138 FONT FERRERS JOSEP
139 FOSSES GUITART EMMA
140 FULGUEIRA AZNAR JESÚS
141 GABARRÓ RIERA SERGI
142 GALERA MORENO RAFAEL
143 GAMEZ ALFONSO CHASQUIS ARMANDO
144 GÁMEZ LEÓN DANIEL
145 GANYET  JUDITH
146 GARCIA BARRIGA NANDO
147 GARCIA BERNARDEZ HERMI
148 GARCÍA CODINA OSCAR 
149 GARCÍA FERNANDEZ XAVIER
150 GARCÍA MARTÍN OSCAR
151 GARCÍA YEBRA (L'AVI) FRANCESC XAVIER
152 GAT PÉREZ CARLES
153 GEA CABRERO VICTOR
154 GIMENEZ RIUS ERIK
155 GOMEZ GALI JORGE 
156 GOMEZ MILAN ANTONIO MANUEL 
157 GONZALEZ PRIETO JUAN FRANCISCO
158 GONZÁLEZ VILLODRE DAVID
159 GRACIA SOLAESA DAVID
160 GRIGOLETO  ADOLFO 
161 GUALDA  TENA GABRI
162 GUASCH CARPI DAVID 
163 GUIM COTS LLUC
164 GUTIERREZ ROVIRA JOEL
165 HARO  GÁMEZ RUBEN
166 HERNÁNDEZ  ORDAX JOSE LUIS
167 HERNANDEZ RODRIGUEZ TORCUATO
168 HERNANDEZ UTRERAS DAVID
169 HIJANO PEREZ VÍCTOR
170 HUERTAS RIVERA EDUARD
171 HUETE MARÍN JAVIER
172 IGLESIAS  JOAN
173 IRIZAR DEULONDER ENRIC
174 IRURETAGOYENA MORENO RAFAEL
175 ISANTA FERRER ROC
176 IZQUIERDO CLOTA RAUL
177 JANE FRANCH JORDI
178 JANE PUIG JOSEP
179 JIMENEZ CABALLERO ALFONSO
180 JULIA SOLA JOAQUIM
181 LAGOS AYALA JOAN ANTONI
182 LEIVA AGUILAR FRANCISCO
183 LEON FERNANDEZ CARLES
184 LINARES  OTERO JOSÉ LUIS 
185 LLORENS SABATE MARC
186 LOPEZ  CARLOS
187 LOPEZ  MARC
188 LÓPEZ  BOZA EMILIO JOSÉ 
189 LOPEZ CARRELERO DANIEL
190 LOPEZ POYATO JORDI
191 LOPEZ QUINTERO JAVI
192 LÓPEZ RUÍZ ADRIÁN
193 LORENZO CATALÀ JORDI
194 LOSILLA  ENRIC
195 LUCAS MARTÍNEZ JOSÉ MANUEL 
196 MADRID FALCON MARI
197 MARCOS LATORRE EFREN
198 MARI ASENSI FERNANDO
199 MARIN ALEGRE EDUARDO
200 MARIN MORERA SERGI
201 MARIN MORERA XAVIER
202 MARIN VALENZUELA JOSÉ LUÍS
203 MARINE GIRONES LLUÍS
204 MÁRQUEZ RODRÍGUEZ JUAN MANUEL
205 MARTI  CASES TXEMARIA
206 MARTIN BENITO JACINTO
207 MARTIN REIG ROMÀ
208 MARTÍNEZ MARTÍNEZ SERGIO
209 MARTINEZ MONFERRER XAVIER
210 MARTÍNEZ PISAURI MARIA FERNANDA
211 MARTOS NAJERA ANTONIO
212 MARZO CEJUDO JUAN DIEGO
213 MASDEU RODES CARLES
214 MATA ROIG JOAN
215 MATEU  ALEIX
216 MAZZIERI MAZZIERI ALESSANDRO
217 MEDINA GOMEZ LUIS
218 MEDINA GONZALEZ JAVI 
219 MEDINA VACARISAS SANDRA
220 MELENDEZ CARRASCO ROBERTO
221 MENCHON MARTIN JAVIER
222 MESTRE HONRUBIA JOSEP
223 MESTRES ARUS JAUME
224 MIGUELEZ MARTÍNEZ ALBERTO
225 MILAN HARO ALEX 
226 MIRANDA LÓPEZ ANTONIO
227 MIRANDA LOPEZ MARCOS
228 MONTES  SERGIO
229 MONTLEON MONTAÑÉS ALEX
230 MONTRAVETA FRANQUESA JAUME
231 MORA  MANUEL
232 MORATALLA CELADA VICENTE
233 MOTA ROBLES FRANCISCO 
234 MOYA ARRIBA RAFAEL 
235 MOYA MORENO PACO
236 MULLERAS MUNDO JOSEP
237 MUÑOZ GARCIA SEBASTIAN
238 MUÑOZ LEIVA JOSE
239 MUÑOZ TORRAS CARLES
240 NARANJO VILLALOBOS RAFA
241 NAVARRO  ARTURO
242 NAVARRO  CIURANA XAVIER
243 NAVARRO  GARCÍA JOSEP 
244 NAVARRO SUAREZ EDUARDO
245 NOVO TRIANS RICARDO
246 OLIVER MATEU OSCAR
247 OMEDES PUJOL ALBERT
248 OROS PRAT JOSEP
249 OROS PUIG POL
250 ORTEGA PÉREZ EDUARDO
251 ORTIZ GONZALEZ JORGE
252 OVIEDO  SERGI
253 PADIAL VERA PEDRO
254 PAGÉS RUSCALLEDA MARC
255 PASTOR ROMERA MIGUEL ANGEL
256 PERALTA MARTINEZ TONI
257 PEREARNAU MORERA ALEIX
258 PERERA SANTIVERI JAUME
259 PERETA HERNANDEZ NEUS
260 PÉREZ GARCÍA ALBA
261 PEREZ GARCIA MARIA ISABEL
262 PEREZ  RODRIGUEZ JORDI
263 PIEL  SACHA
264 PIFERRER MORA QUIQUE
265 PIZARRO ORTEGA MIREIA
266 PLANES SERRAT JOSEP
267 PONS MESMAN TONI
268 PONT PUIG FRANCISCO
269 PORTA CELIZ MATÍAS
270 PORTELL VILANOVA JESÚS
271 POVEDANO MAS ADRIÀ
272 PRAT  JOAN
273 PRAT GRAU JOAN
274 PRIETO CONDE JORGE
275 PRIETO TENGO ANNA
276 PUERTA RAMOS DIEGO
277 PUERTO ASENSIO OSCAR
278 PUIG CLOTA ELOI
279 PUIG ORRIOLS MARC
280 PUIG ROJO CARLOS
281 PUIGDEMONT CASELLAS JOAN
282 PULGARIN IBAÑEZ MANUEL
283 QUERO VITAL FRANCESC
284 RAJA RIBÓ JOAQUIM
285 REINA FERNANDEZ JUAN MANUEL
286 REQUENA CIFUENTES JUAN
287 REQUENA RODRIGUEZ ERIC
288 RIBAS  JORDI
289 RIBERA  ROGER
290 RIBOT ESCRIBANO SHEILA
291 RIGAT ARMADANS DAVID
292 RODÓ PUIG JAUME
293 RODRIGO EXPOSITO EZEQUIEL
294 RODRIGUEZ CASTILLO RAFAEL
295 RODRÍGUEZ CORBACHO DAVID
296 RODRIGUEZ COTA JOSE LUIS
297 RODRIGUEZ FERNÁNDEZ MIGUEL ANGEL
298 RODRIGUEZ SERRA NICOLAS
299 ROLDAN CAZORLA DAVID
300 ROMA ILL EDUARD
301 ROMA SALA ABRIL
302 ROMAGOSA SOLER JORDI
303 ROMÁN GUERRERO JUAN ANTONIO 
304 ROMERO CAPARRÓS JOSÉ LUIS
305 ROMERO MOLINA JUAN
306 ROPERO VENTOSA MIQUEL ANTON
307 ROSA REDONDO MANUEL
308 ROSSELL MAÑE JOSEP
309 ROSSELL ROCA JAN BERNAT
310 ROSSELL SÀNCHEZ JOSEP MIQUEL
311 ROVIRA  ROGER
312 ROVIRA PONS MARÇAL
313 RUBINAT ANDRES TERESA
314 RUBIO MADRID ANTONIO
315 RUBIO MADRID JAVIER
316 RUBIO RUIZ JUAN RAFAEL
317 RUIZ COZAR JOSE ANTONIO 
318 RUIZ GARZÓN DAVID
319 RUIZ HOLGUERA ALBERT
320 RUZ RAMOS RAFAEL
321 SABAT COLOMER PAU
322 SABATE ESTRADA JOSEP
323 SADURNÍ PULIDO DAVID
324 SAEZ SOLANICH SILVIA
325 SALA  JOAN
326 SALA GALLEN JOAN
327 SANAHUJA MARTI PERE
328 SANCHEZ  JOAN
329 SANCHEZ ALBERCH JOSEP
330 SANCHEZ FERNANDEZ RAFAEL
331 SÁNCHEZ FOSSES AINA
332 SANCHEZ LOPEZ DAVID
333 SANCHEZ SANTAMANS ROMA
334 SÁNCHEZ VERÁ JAVIER
335 SANTAMARIA CLARIA JORDI
336 SANTOS  ALEX
337 SANTOS GONZÁLEZ JORGE
338 SARRI SALGADO GERARD
339 SEGARRA CASANOVAS JOAN
340 SEGARRA CASANOVAS QUERALT
341 SEGARRA LOZANO JOAN
342 SELLAS BOQUET JOAN
343 SELLAS SERRAT SERGI
344 SELLAS SERRAT XAVIER
345 SERES  PEPE
346 SERRA TOMÀS JOAN
347 SERRADOR RABASSEDA JOAQUIM
348 SERRANO SÁNCHEZ ANTONIO 
349 SEVILLA LÓPEZ JORDI
350 SIEGFRIED ROMERO EDUARDO
351 SIRVENT FORNELL JOSEP
352 SOLÀ CROS ALBERT
353 SOLA SOLER JUAN
354 SOLER  PAU
355 SOTO GIL ISAAC
356 SUCARRATS LÓPEZ JAUME
357 SURIÑACH RUIZ XAVIER
358 TEIXIDÓ TORT MONTSE
359 TENA  MANUEL
360 TIRADO ORIHUELA FRANCISCO JAVIER
361 TORNER PARERA ELENA
362 TORRAS ARTIGAS JOSEP
363 TORRE PEREZ FERRAN
364 TORRENTÓ CARBONELL JOSEP
365 TORRES BERNADO JULIO
366 TORRES MOLERO JESUS
367 TORRES SÁNCHEZ OSCAR
368 TOUS FERNÁNDEZ RAMON
369 TOUS TORT ALEIX
370 TOUS TREPAT SALVADOR
371 TRABAL GARMON ALBA
372 TRILLA GABARRÓ JOSEP
373 TRILLA VILARÓ JORDI
374 TUDELA BOSQUE DAVID
375 TUR  KILIAN
376 TURRAU NAVARRO MARC
377 ÚBEDA CARRILLO SEBAS
378 UGIA COTE NORBERTO
379 VALERA CALZADO IGNACIO VICTOR
380 VALLMITJANA JORDÀ XEVI
381 VALLS GALDUF RAMÓN LLUÍS
382 VALLS NAVARRO JORDI
383 VAQUER MORENO SALVADOR
384 VARGAS BADIA AXEL
385 VEGA MUÑOZ ISMAEL
386 VERDU REALES DAVID
387 VIDAL ORTEGA ANTONIO
388 VILÀ DALMAU MIQUEL
389 VÍLCHEZ LÓPEZ ÁNGEL
390 VITTORELLI  MARTIAL
391 VITTORELLI  ORNELLA
392 XIRINACHS GOMEZ JAUME
393 ZAPATA CELMA JOSÉ LUIS
394 ZARROURI EL JOHRI NABIL
395 ZURITA BELTRAN JORDI